Product Details
Welcome to Home Restore and Design!
Additional information
| Weight | 0.771 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 18 cm |
| Brand Name | MOLDEN |
| Is Bulbs Included | No |
| Certification | ce |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Installation Method | Assembly |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Warranty | 2years |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Technics | Hand Knitted |
| Base Type | E27 |
| Voltage | 90 – 260 V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Smart Device | No |
| Is Dimmable | Yes |
| Choice | Yes |










Reviews